Naar de inhoud
Boretti Ceramica Compact

Boretti

Ceramica Compact

Keramiek van een merk dat de meeste mensen al kennen

€ 701,00

Nog te weinig metingen

We volgen deze prijs sinds kort. Zodra we genoeg dagen hebben gemeten, staat hier of dit een goed moment is.

Boretti is in Nederland vooral bekend van fornuizen, en dat is precies waarom deze kamado hier staat. Hij wordt verkocht in winkels waar je toch al komt, en dat maakt de drempel lager dan bij een merk dat alleen de barbecuespecialist voert.

Tweeëndertig centimeter rooster is het formaat waarop je voor twee tot vier personen kookt. Er zit een gietijzeren rooster in, een houtskoolmand en een grillifter, en de bovenschuif is zo gemaakt dat er geen regen in loopt. Dat laatste klinkt als detail en is het niet: een kamado staat buiten.

Wat Boretti niet opgeeft is het gewicht, en bij dit formaat is dat de vraag die ertoe doet. Reken erop dat je hem met twee man verplaatst, en zet hem op iets dat tegen hitte kan.

Voor wie: Wie klein wil beginnen bij een merk dat in gewone winkels ligt.

Sterk

  • Gietijzeren rooster in plaats van staal, ongebruikelijk op dit formaat
  • Houtskoolmand en grillifter zitten erbij
  • Regendichte bovenschuif

Minder sterk

  • Boretti geeft geen gewicht en geen buitenmaten op
  • Twee tot vier personen, daarboven loop je er snel tegenaan

Veelgestelde vragen over de Ceramica Compact

Hoe groot is het grilloppervlak van de Ceramica Compact?
Het rooster van de Ceramica Compact is 32 cm in doorsnee, ongeveer 800 cm² grilloppervlak. Vergelijk op die oppervlakte en niet op de maatnaam: "Large" betekent per merk iets anders.
Waar is de Ceramica Compact van gemaakt?
De Ceramica Compact is van keramiek.
Welke maat is de Ceramica Compact?
De Ceramica Compact is een compacte kamado.

Prijsalert

Bericht als de Ceramica Compact zakt

Kamado’s zakken vooral aan het eind van het barbecueseizoen en rond Black Friday. Laat je e-mailadres achter en we sturen een bericht zodra de prijs daalt, of pas zodra hij onder jouw bedrag komt.

Waar te koop

Altijd op prijs gesorteerd

Prijs gecontroleerd op 1 oktober 2026

Prijsverloop per dag

Nog geen prijsverloop: we zijn net begonnen met meten.

Specificaties

Materiaal
Keramiek
Rooster
Gietijzer
Grilloppervlak
± 800 cm²
Formaat
Compact (32 cm rooster)
Gewicht
Niet opgegeven door de fabrikant

Dit is wat wij met zekerheid weten. Maten die de fabrikant of de winkel niet opgeeft laten we weg in plaats van ze te schatten. Een roostermaat of een gewicht dat er niet staat, hebben we niet.

Accessoires die hierop passen

Geselecteerd op maat, materiaal en merk van deze kamado

Aanmaakwokkels

Brandstof

Essentieel

Aanmaakwokkels

Houtwolwokkels in plaats van vloeistof of chemische blokjes. Aanmaakvloeistof laat je proeven in het eerste uur, en in een kamado hangt die smaak in het keramiek waar hij niet meer uit gaat.

€ 16,34

Naar bol
Kernthermometer

Meten

Aanrader

Kernthermometer

De meter in het deksel meet de lucht bovenin de koepel, niet het vlees en niet het rooster. Voor alles wat langer dan een uur duurt is de kerntemperatuur het enige getal dat telt.

€ 16,95

Naar bol
Beschermhoes 13–15 inch

Bescherming

Aanrader

Beschermhoes 13–15 inch

Keramiek kan tegen vorst, maar het beslag en de scharnieren niet tegen maandenlange regen. Op deze maat is een hoes het goedkoopste onderhoud dat er is.

€ 19,99

Naar bol
Asschraper

Onderhoud

Aanrader

Asschraper

As onderin blokkeert de onderste luchtschuif, en een kamado die geen lucht krijgt houdt geen temperatuur. Een haak die tot achter in de vuurkorf komt is het verschil tussen twee minuten werk en een halve demontage.

€ 20,95

Naar bol
Afdichtingsvilt

Onderhoud

Kan later

Afdichtingsvilt

Het vilt tussen koepel en onderbak slijt, en een kamado die lucht langs het deksel trekt laat zich niet meer laag instellen. Dit is het onderdeel dat na een paar jaar aan de beurt is, en het is te vervangen zonder gereedschap.

€ 49,95

Naar bol

Houtskool hiervoor

Elke zak past in elke kamado. Wat verschilt is de volgorde: zakken die de fabrikant als restaurantkwaliteit of grote stukken verkoopt staan voorop, omdat grote stukken lucht door de stapel laten en gruis zichzelf smoort.

Vuur&Rook White Quebracho 10 kg

Vuur&Rook

Vuur&Rook White Quebracho 10 kg

€ 3,01per kilo

€ 30,05 · zak van 10 kg

Als restaurantkwaliteit verkocht, wat bij houtskool vooral over stukgrootte gaat: grote stukken laten lucht door de stapel in plaats van dicht te pakken.

  • Witte quebracho
  • Houtskool
  • Grote stukken
Kamado Joe Big Block houtskool 9,07 kg

Kamado Joe

Kamado Joe Big Block houtskool 9,07 kg

€ 3,08per kilo

€ 27,90 · zak van 9,07 kg

De huiskool van Kamado Joe, verkocht op stukgrootte, en de naam is het verkoopargument. De zak weegt 9,07 kilo, wat twintig Amerikaanse pond is.

  • Niet vermeld op de zak
  • Houtskool
  • Grote stukken
Legua Quebracho houtskool 10 kg

Legua

Legua Quebracho houtskool 10 kg

€ 2,68per kilo

€ 26,75 · zak van 10 kg

Quebracho is een van de zwaarste houtsoorten die als houtskool verkocht wordt, en brandt daardoor lang en heet. Meestal de goedkoopste kilo in dit lijstje.

  • Quebracho
  • Houtskool
Smokin’ Flavours Marabu 10 kg

Smokin’ Flavours

Smokin’ Flavours Marabu 10 kg

€ 2,70per kilo

€ 26,95 · zak van 10 kg

Marabu met een lange brandduur, in dezelfde prijsklasse als de andere marabu hier. Handig als die uitverkocht is, want voorraad wisselt per week.

  • Marabu
  • Houtskool

Alle houtskool

Wat er verschilt

Vaak mee vergeleken