Naar de inhoud
Boretti Ceramica Large 2.0

Boretti

Ceramica Large 2.0

De maat die de meesten kopen, van het merk dat in de keuken staat

€ 1.580,21

Nog te weinig metingen

We volgen deze prijs sinds kort. Zodra we genoeg dagen hebben gemeten, staat hier of dit een goed moment is.

Vijfenveertig centimeter rooster zet de Ceramica Large naast de Grill Guru Original Large en de Big Green Egg Large: de klasse waarin de meeste kamados in Nederland verkocht worden, en waar je voor zes tot acht personen kookt.

Boretti levert hem compleet met grill, deflectorplaten en houtskoolmand op een frame, zodat de prijs die je ziet de prijs is die je betaalt. Dat is bij deze maat niet vanzelfsprekend: bij Big Green Egg koop je het onderstel, de zijtafels en de wielen er los bij, en dan liggen twee prijskaartjes die honderd euro schelen in werkelijkheid honderden euro’s uit elkaar.

Let bij dit model vooral op waar je koopt. Het verschil tussen de winkels loopt hier verder uiteen dan bij de meeste kamados in deze lijst, en dat is precies wat de tabel hieronder laat zien.

Voor wie: Wie op de gangbare maat compleet geleverd wil krijgen en bereid is de winkels te vergelijken.

Sterk

  • Compleet geleverd, dus geen onderstel dat er los bij moet
  • Het gangbare formaat voor zes tot acht personen
  • Breed verkrijgbaar, wat het vergelijken op prijs zinvol maakt

Minder sterk

  • Boretti geeft geen gewicht op, en dit is een kamado die je niet alleen verplaatst
  • Prijzen lopen per winkel sterk uiteen, dus blind bestellen kost geld

Veelgestelde vragen over de Ceramica Large 2.0

Hoe groot is het grilloppervlak van de Ceramica Large 2.0?
Het rooster van de Ceramica Large 2.0 is 45 cm in doorsnee, ongeveer 1.590 cm² grilloppervlak. Vergelijk op die oppervlakte en niet op de maatnaam: "Large" betekent per merk iets anders.
Waar is de Ceramica Large 2.0 van gemaakt?
De Ceramica Large 2.0 is van keramiek.
Welke maat is de Ceramica Large 2.0?
De Ceramica Large 2.0 is een grote kamado.
Wat krijg je bij de Ceramica Large 2.0 geleverd?
De Ceramica Large 2.0 wordt compleet met onderstel geleverd.

Prijsalert

Bericht als de Ceramica Large 2.0 zakt

Kamado’s zakken vooral aan het eind van het barbecueseizoen en rond Black Friday. Laat je e-mailadres achter en we sturen een bericht zodra de prijs daalt, of pas zodra hij onder jouw bedrag komt.

Waar te koop

Altijd op prijs gesorteerd

Prijs gecontroleerd op 1 oktober 2026

Prijsverloop per dag

Nog geen prijsverloop: we zijn net begonnen met meten.

Specificaties

Materiaal
Keramiek
Rooster
Ø 45 cm
Grilloppervlak
± 1.590 cm²
Afmetingen (b x d x h)
65 x 87 x 89 cm
Formaat
Groot (45 cm rooster)
Levering
Compleet met frame, deflectorplaten en houtskoolmand
Buitenmaat
65 x 87 x 89 cm (b x d x h)
Gewicht
Niet opgegeven door de fabrikant

Dit is wat wij met zekerheid weten. Maten die de fabrikant of de winkel niet opgeeft laten we weg in plaats van ze te schatten. Een roostermaat of een gewicht dat er niet staat, hebben we niet.

Accessoires die hierop passen

Geselecteerd op maat, materiaal en merk van deze kamado

Aanmaakwokkels

Brandstof

Essentieel

Aanmaakwokkels

Houtwolwokkels in plaats van vloeistof of chemische blokjes. Aanmaakvloeistof laat je proeven in het eerste uur, en in een kamado hangt die smaak in het keramiek waar hij niet meer uit gaat.

€ 16,34

Naar bol
Hitteschild 45 cm

Indirect garen

Essentieel

Hitteschild 45 cm

Zonder schild staat het vlees recht boven het vuur en is een kamado een dure grill. Het schild maakt er een oven van, en dat is waar laag-en-langzaam op berust. Kijk eerst of je complete set er al een had.

€ 54,00

Naar bol
Kernthermometer

Meten

Aanrader

Kernthermometer

De meter in het deksel meet de lucht bovenin de koepel, niet het vlees en niet het rooster. Voor alles wat langer dan een uur duurt is de kerntemperatuur het enige getal dat telt.

€ 16,95

Naar bol
Beschermhoes 15–21 inch

Bescherming

Aanrader

Beschermhoes 15–21 inch

De maat die op vrijwel elke medium en large past, inclusief de meeste modellen met zijtafels. Meet voor de zekerheid de breedte over de tafels heen, niet de diameter van het keramiek.

€ 24,99

Naar bol
Asschraper

Onderhoud

Aanrader

Asschraper

As onderin blokkeert de onderste luchtschuif, en een kamado die geen lucht krijgt houdt geen temperatuur. Een haak die tot achter in de vuurkorf komt is het verschil tussen twee minuten werk en een halve demontage.

€ 20,95

Naar bol
Afdichtingsvilt

Onderhoud

Kan later

Afdichtingsvilt

Het vilt tussen koepel en onderbak slijt, en een kamado die lucht langs het deksel trekt laat zich niet meer laag instellen. Dit is het onderdeel dat na een paar jaar aan de beurt is, en het is te vervangen zonder gereedschap.

€ 49,95

Naar bol

Houtskool hiervoor

Elke zak past in elke kamado. Wat verschilt is de volgorde: zakken die de fabrikant als restaurantkwaliteit of grote stukken verkoopt staan voorop, omdat grote stukken lucht door de stapel laten en gruis zichzelf smoort.

Vuur&Rook White Quebracho 10 kg

Vuur&Rook

Vuur&Rook White Quebracho 10 kg

€ 3,01per kilo

€ 30,05 · zak van 10 kg

Als restaurantkwaliteit verkocht, wat bij houtskool vooral over stukgrootte gaat: grote stukken laten lucht door de stapel in plaats van dicht te pakken.

  • Witte quebracho
  • Houtskool
  • Grote stukken
Kamado Joe Big Block houtskool 9,07 kg

Kamado Joe

Kamado Joe Big Block houtskool 9,07 kg

€ 3,08per kilo

€ 27,90 · zak van 9,07 kg

De huiskool van Kamado Joe, verkocht op stukgrootte, en de naam is het verkoopargument. De zak weegt 9,07 kilo, wat twintig Amerikaanse pond is.

  • Niet vermeld op de zak
  • Houtskool
  • Grote stukken
Legua Quebracho houtskool 10 kg

Legua

Legua Quebracho houtskool 10 kg

€ 2,68per kilo

€ 26,75 · zak van 10 kg

Quebracho is een van de zwaarste houtsoorten die als houtskool verkocht wordt, en brandt daardoor lang en heet. Meestal de goedkoopste kilo in dit lijstje.

  • Quebracho
  • Houtskool
Smokin’ Flavours Marabu 10 kg

Smokin’ Flavours

Smokin’ Flavours Marabu 10 kg

€ 2,70per kilo

€ 26,95 · zak van 10 kg

Marabu met een lange brandduur, in dezelfde prijsklasse als de andere marabu hier. Handig als die uitverkocht is, want voorraad wisselt per week.

  • Marabu
  • Houtskool

Alle houtskool

Wat er verschilt

Vaak mee vergeleken