Naar de inhoud
Boretti

Boretti

Ceramica Medium

Vier roosters in twee materialen, op het formaat dat de meesten nodig hebben

Nog te weinig metingen

We volgen deze prijs sinds kort. Zodra we genoeg dagen hebben gemeten, staat hier of dit een goed moment is.

Zesendertig centimeter rooster is het formaat waar deze site de meeste mensen naartoe stuurt: genoeg voor vier tot zes personen, en klein genoeg dat je hem doordeweeks aansteekt zonder dat het een onderneming wordt.

Het opvallende aan de Ceramica is wat erin ligt. Je krijgt vier halvemaanroosters, twee van gietijzer en twee van roestvast staal, plus deflectorplaten en een houtskoolmand. Bij de meeste merken op dit formaat koop je het tweede rooster erbij, en gietijzer is dan een losse optie. Hier zit alles in de doos en staat de kamado op een frame met wielen.

Het gewicht geeft Boretti niet op, wat jammer is bij een kamado die je mogelijk de schuur in wilt rijden. De buitenmaten staan er wel, en die zijn de maat waarmee je nagaat of hij langs de poort past.

Voor wie: Wie op het gangbare formaat alles in de doos wil hebben in plaats van een lijst met opties.

Sterk

  • Vier roosters in twee materialen standaard meegeleverd
  • Deflectorplaten en houtskoolmand zitten erbij
  • Compleet met frame, geen losse onderstelrekening

Minder sterk

  • Boretti geeft geen gewicht op
  • Minder tweedehandsaanbod en minder losse onderdelen dan bij de specialisten

Veelgestelde vragen over de Ceramica Medium

Hoe groot is het grilloppervlak van de Ceramica Medium?
Het rooster van de Ceramica Medium is 36 cm in doorsnee, ongeveer 1.020 cm² grilloppervlak. Vergelijk op die oppervlakte en niet op de maatnaam: "Large" betekent per merk iets anders.
Waar is de Ceramica Medium van gemaakt?
De Ceramica Medium is van keramiek.
Welke maat is de Ceramica Medium?
De Ceramica Medium is een medium kamado.
Wat krijg je bij de Ceramica Medium geleverd?
De Ceramica Medium wordt compleet met onderstel geleverd.

Prijsalert

Bericht als de Ceramica Medium zakt

Kamado’s zakken vooral aan het eind van het barbecueseizoen en rond Black Friday. Laat je e-mailadres achter en we sturen een bericht zodra de prijs daalt, of pas zodra hij onder jouw bedrag komt.

Waar te koop

Altijd op prijs gesorteerd

Geen prijs bekend

Prijsverloop per dag

Nog geen prijsverloop: we zijn net begonnen met meten.

Specificaties

Materiaal
Keramiek
Rooster
Ø 36 cm
Grilloppervlak
± 1.020 cm²
Afmetingen (b x d x h)
57 x 80 x 74 cm
Formaat
Medium (36 cm rooster)
Roosters
Vier halvemaan, gietijzer en roestvast staal
Levering
Compleet met frame op wielen
Buitenmaat
57 x 80 x 74 cm (b x d x h)
Gewicht
Niet opgegeven door de fabrikant

Dit is wat wij met zekerheid weten. Maten die de fabrikant of de winkel niet opgeeft laten we weg in plaats van ze te schatten. Een roostermaat of een gewicht dat er niet staat, hebben we niet.

Accessoires die hierop passen

Geselecteerd op maat, materiaal en merk van deze kamado

Aanmaakwokkels

Brandstof

Essentieel

Aanmaakwokkels

Houtwolwokkels in plaats van vloeistof of chemische blokjes. Aanmaakvloeistof laat je proeven in het eerste uur, en in een kamado hangt die smaak in het keramiek waar hij niet meer uit gaat.

€ 16,34

Naar bol
Kernthermometer

Meten

Aanrader

Kernthermometer

De meter in het deksel meet de lucht bovenin de koepel, niet het vlees en niet het rooster. Voor alles wat langer dan een uur duurt is de kerntemperatuur het enige getal dat telt.

€ 16,95

Naar bol
Beschermhoes 15–21 inch

Bescherming

Aanrader

Beschermhoes 15–21 inch

De maat die op vrijwel elke medium en large past, inclusief de meeste modellen met zijtafels. Meet voor de zekerheid de breedte over de tafels heen, niet de diameter van het keramiek.

€ 24,99

Naar bol
Asschraper

Onderhoud

Aanrader

Asschraper

As onderin blokkeert de onderste luchtschuif, en een kamado die geen lucht krijgt houdt geen temperatuur. Een haak die tot achter in de vuurkorf komt is het verschil tussen twee minuten werk en een halve demontage.

€ 20,95

Naar bol
Afdichtingsvilt

Onderhoud

Kan later

Afdichtingsvilt

Het vilt tussen koepel en onderbak slijt, en een kamado die lucht langs het deksel trekt laat zich niet meer laag instellen. Dit is het onderdeel dat na een paar jaar aan de beurt is, en het is te vervangen zonder gereedschap.

€ 49,95

Naar bol

Houtskool hiervoor

Elke zak past in elke kamado. Wat verschilt is de volgorde: zakken die de fabrikant als restaurantkwaliteit of grote stukken verkoopt staan voorop, omdat grote stukken lucht door de stapel laten en gruis zichzelf smoort.

Vuur&Rook White Quebracho 10 kg

Vuur&Rook

Vuur&Rook White Quebracho 10 kg

€ 3,01per kilo

€ 30,05 · zak van 10 kg

Als restaurantkwaliteit verkocht, wat bij houtskool vooral over stukgrootte gaat: grote stukken laten lucht door de stapel in plaats van dicht te pakken.

  • Witte quebracho
  • Houtskool
  • Grote stukken
Kamado Joe Big Block houtskool 9,07 kg

Kamado Joe

Kamado Joe Big Block houtskool 9,07 kg

€ 3,08per kilo

€ 27,90 · zak van 9,07 kg

De huiskool van Kamado Joe, verkocht op stukgrootte, en de naam is het verkoopargument. De zak weegt 9,07 kilo, wat twintig Amerikaanse pond is.

  • Niet vermeld op de zak
  • Houtskool
  • Grote stukken
Legua Quebracho houtskool 10 kg

Legua

Legua Quebracho houtskool 10 kg

€ 2,68per kilo

€ 26,75 · zak van 10 kg

Quebracho is een van de zwaarste houtsoorten die als houtskool verkocht wordt, en brandt daardoor lang en heet. Meestal de goedkoopste kilo in dit lijstje.

  • Quebracho
  • Houtskool
Smokin’ Flavours Marabu 10 kg

Smokin’ Flavours

Smokin’ Flavours Marabu 10 kg

€ 2,70per kilo

€ 26,95 · zak van 10 kg

Marabu met een lange brandduur, in dezelfde prijsklasse als de andere marabu hier. Handig als die uitverkocht is, want voorraad wisselt per week.

  • Marabu
  • Houtskool

Alle houtskool

Vaak mee vergeleken